Бібліо-арт-дворик: зовсім скоро в бібліотеці!

В квітні 2019 року активісти селища мали нагоду пройти навчання від програми Британської ради Активні громадяни.

За результатами літньої хвилі проектів соціальної дії наше селище вкотре перемогло!

Людмила Кіндрат, як менеджерка проекту, зовсім скоро буде створювати Бібліо-арт-дворик – публічний простір просто неба у дворику Немішаївської міської бібліотеки. Новий майданчик дозволить проводити культурні, мистецькі та освітні заходи в теплу пору року на свіжому повітрі, створить нову платформу для взаємодії митців, молоді, громади та влади.

Внутрішній дворик на території бібліотеки та селищної ради вже неодноразово використовувався для проведення заходів та зарекомендував себе як затишне та зручне місце. Але тепер є додаткова можливість покращити цю локацію.

Якщо ви бажали, але не змогли взяти участь у таборі Будуємо Україну Разом, у вас є чудова нагода долучитися до команди реалізаторів!