Англомовний семінар «Співай англійською мовою без українського акценту» (Київ)

Ресурсний центр для викладачів англійської мови у Києво-Могилянській Академії, що підтримується Посольством США в Україні, запрошує вчителів англійської мови, майбутніх вчителів, студентів та всіх охочих на безкоштовний методологічний семінар «Співай англійською мовою без українського акценту».

Мова заходу – англійська.

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: Понеділок, 22 травня, 16:00-17:30

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Ресурсний центр для викладачів англійської мови, Києво-Могилянська академія, вул. Сковороди 2, корп. 3, кімн. 121

ПРЕЗЕНТЕРИ:

Наталiя Яремович – викладач англійської мови, Наталiя Iванова – викладач вокалу.

ОПИС ЗАХОДУ:

Дві Наталії об’єднали зусилля, зацікавленість іноземними мовами, методи роботи над вимовою і створили семінар на якому, використовуючи музику та свої лінгвістичні знання, ви на практиці перевірите ефективність вивчення іноземних мов, виконуючи пісні. Співаймо українською та англійською мовами, щоб досягти правильної англійської вимови голосних та приголосних! Завдяки нашому підходу ви зможете подивитися під новим кутом на вивчення мови та, що дуже важливо, на вимову.

Наше гасло: “Співай англійською без українського акценту; говори українською без англійського прононса”!

!!! Для участі зареєструйтесь, будь ласка, за телефонами: (044) 425-77-75, 067-2307619, або ел. поштою: etrc_kyiv@yahoo.com.

Детальна інформація на сайті www.etrckyiv.com та www.facebook.com/pg/etrc.kyiv/events/

Залишити відповідь