У квітні 2017 року в селищі розпочалася активна робота з молоддю в рамках співпраці з Державним Інститутом сімейної та молодіжної політики по соціальному проекту «Формування обґрунтованої молодіжної політики в умовах децентралізації на місцевому рівні на прикладі селища Немішаєве».

Протягом трьох місяців учні обох шкіл селища проводили опитування на визначення найбільших проблем селища, які турбують молодь, а також здійснювали картування, результатом якого стала соціальна карта селища, що буде презентована у вівторок, 27 червня 2017 року, в приміщенні бібліотеки Немішаївського агротехнічного коледжу. Початок о 10:00.

Згодом, о 13:00 розпочнеться треніг з основ дебатів. Учасники дізнаються базову інформацію про дебати, а також матимуть змогу провести свої перші дебати на тему життєвих цінностей. Тренером заходу виступить експерт Донецького молодіжного дебатного клубу Ольга Донець.

До участі у заході запрошуються усі бажаючі віком від 13 років.

Тренінг з основ дебатів буде проведено за фінансової підтримки Спільного проекту Європейського союзу та Ради Європи. Викладені в ньому погляди не можуть жодним чином розглядатися як такі, що відображають офіційну позицію Європейського союзу і Ради Європи.

One thought on “Активна молодь селища успішно реалізувала проект Державного Інституту сімейної та молодіжної політики