Активісти отримали нові знання з урбаністики з Іриною Ткаченко

Відбувся ще один практичний тренінг, спрямований на пошук та впровадження нових шляхів розвитку територіальних громад нашого регіону за участі Ірини Ткаченко, громадського активіста з м. Кропивницький, фасилітатора, викладача, авторки проекту “Мости до міста”.

Цього разу захід розширив свою географію: до мешканців селища долучилися також громадські діячі та активісти Бабинець та Микулич, які з такою ж цікавістю слухали презентаційні матеріали, активно брали участь у навчальних блоках та опрацьовували нові ідеї розвитку своїх територій.

Кожен з учасників тренінгу отримав нові знання та знайомства, позитивні враження та емоції, а також на закінчення тренінгу мав кілька ідей, які можна найближчим часом реалізувати в громаді.

Даний захід проведено за фінансової підтримки Спільного проекту Європейського союзу та Ради Європи. Викладені в ньому погляди не можуть жодним чином розглядатися як такі, що відображають офіційну позицію Європейського союзу і Ради Європи.