Акцію «Подарунок для бійця від святого Миколая»

З 22 по 28 листопада 2016 року у Немішаївській ЗОШ №2 оголошено акцію «Подарунок для бійця від святого Миколая».

Проводиться збір гуманітарної допомоги для бійців на сході України (засоби гігієни, теплі речі, смаколики, листи та обереги, виготовлені з любов’ю та відкритим серцем). Не залишайтеся байдужими, приєднуйтеся до
благодійної акції!

Традиція проведення акції до Дня святого Миколая була започаткована у 2015 році та показала, що хоч наші мужні захисники вже давно не діти, але по-дитячому щиро радіють подарункам та підтримці, яка їм дійсно необхідна.

Гуманітарна допомога буде відправлена у зону проведення АТО волонтерами селища.

Пункт збору допомоги – кабінет виховної роботи, 2й поверх.

Також до найближчої поїздки в зону АТО на початку грудня волонтери збирають посуд (каструльки та сковорідки, бувші у використанні, невеликої місткості 2-5 літрів, що вже не потрібні вдома) для приготування їжі хлопцям, які стоять на окремих точках, а також обігрівачі-дуйки, можна неробочі. Вище зазначені речі можна залишити в магазині “Вулик” СПД Власюк В.В., що по вулиці Заводська.

8rNiWhnoOjI

fswSb968E3o