Акція “Великдень в кожен дім”

07 квітня в селищі Немішаєве пройшла акція «Великдень в кожен дім», ініціатором проведення якої стали члени Немішаївського молодіжного парламенту. До організації заходу також були залучені представники селищної ради, депутати та мешканці селища.

Ідея акції полягала у тому, щоб напередодні Великодня пригостити домашніми пасками визначені категорії громадян, які мають у тому потребу. Цільову групу склали переважно одинокі та малозабезпечені громадяни.

Акція проходила в два етапи: збір пасок та їх передача людям. До участі в акції долучилися обидві школи, а також кафе Кориця. Була зібрана майже сотня смачнющих ароматних пасок, переважна більшість з яких були домашніми!

Протягом п’ятниці та суботи учні обох шкіл розносили паски по селищу. Це було вражаюче! Люди зустрічали неочікуваних гостей з величезним подивом і сльозами на очах. Хоча, на жаль, не усі з розумінням віднеслися до ініціативи.

Немішаївський молодіжний парламент висловлює щиру подяку школярам, їх родинам, та усім небайдужим односельцям, які з усією душею підійшли до справи і взяли участь у акції!

Переглянути фото з акції можна за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1700184056713857&type=3