Адвокаційна діяльність громади – тренінг 23-24 червня

Запрошуємо на сьомий дводенний тренінг проекту  «Адвокаційна діяльність громади» в межах Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Ешборн, Німеччина.

Сьомий тренінг ««Адвокаційна діяльність громади»» відбудеться 23-24 червня в міській бібліотеці за адресою вул. Садова, 5. Під час тренінгу будуть обговорені питання основ децентралізації та основних принципів даного процесу, адвокації та її основних інструментів та методів, розглянуто приклади успішних адвокаційних кампаній. Окрім того, учасники матимуть можливість розробити власні адвокаційні проекти на основі рекомендацій тренерів

Тренери:

Арсен Келічавий – к.е.н., доцент КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, координатор з міжнародних питань ВГО “Поруч”, тренер проектів за підтримки Міжнародної організації міграції «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» та «Розбудова інституційної спроможності громадських організацій»

Віра Усик – експерт ВГО «Поруч», к.е.н., доцент, докторант КНЕУ, Координатор Ресурсного центру зі сталого розвитку КНЕУ. Тренер проектів за підтримки Міжнародної організації міграції «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» та «Розбудова інституційної спроможності громадських організацій», національний фасилітатор програми «Активні громадяни».

Спеціальний гість – John O’Neill  з університету Лоуренс (США), стажер ГО «ВГО «Поруч»» з презентацією «Неприбуткові громадські організації та адвокація в США»

Учасники забезпечуються двома кавами-паузами та обідом, а по закінченню другого дня усі отримають сертифікати участі.

Нагадуємо, що 14-15 липня відбудеться останній тренінг в межах проекту «Проектний менеджмент та проектна діяльність», після якого буде оголошено конкурс проектів.

Прохання усіх бажаючих або надсилати листа на пошту vivayoung70@gmail.com або повідомлення на номер +380958986296 із зазначенням Вашого Прізвища та дати тренінгу, в якому Ви бажаєте взяти участь.