44 сесія VII скликання, поіменне голосування

ПЕРЕЛІК  ПИТАНЬ,

які  вносяться на розгляд 44 сесії УІІ скликання

18  грудня  2019  року

Поіменне голосування-44  сесія

 1. Про звіт директора житлово-комунального підприємства «Немішаєве» Коваля Б.А. про роботу підприємства   у 2019 році.
 2. Про звіт голови постійної комісії з питань благоустрою, комунальної власності, приватизації, містобудування, розвитку інфраструктури Шевченка А.М. про роботу комісії у 2019 році.
 3. Про внесення змін до рішення 32 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 20.12.2018 року “Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2019 рік».
 4. Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2020 рік.
 5. Про внесення змін до рішення 32 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 20.12.2018 року «Про затвердження структури виконавчого апарату Немішаївської селищної ради,  кошторису видатків  на утримання ради  та її  виконавчого апарату, впорядкування умов оплати праці виконавчого апарату».
 1. Про затвердження структури виконавчого апарату Немішаївської селищної ради,  кошторису видатків  на утримання ради  та її  виконавчого апарату, впорядкування умов оплати праці виконавчого апарату.
 1. Про Положення про преміювання .
 2. Про преміювання селищного голови Замідри С.В. до Дня місцевого самоврядування.
 3. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв Немішаївської селищною радою на 2020 рік.
 4. Про встановлення лімітів витрат палива на 2020 рік.
 5. Про передачу житлово-комунальному підприємству «Немішаєве» основних засобів.
 1. Про затвердження Програми фінансування заходів Немішаївської територіальної первинної організації ветеранів України у Бородянському районі на 2020 рік.
 1. Про затвердження Програми культурно-мистецького розвитку селища Немішаєве  на 2020 рік.
 2. Про затвердження Програми «Обдарована молодь» на 2020-2023 роки
 1.  Про затвердження Комплексної програми запобігання виникнення пожеж та зменшення їх наслідків на території Немішаївської селищної ради на 2019-2022 р.р.
 2. Про організацію та проведення на території селища Немішаєве оплачуваних громадських робіт у 2020 році.
 1. Про подовження терміну дії договорів оренди комунального майна – приміщень дошкільних навчальних закладів та міського будинку культури.
 1. Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які орендують фізичні та юридичні особи на території Немішаївської селищної ради, на 2020  рік.
 1. Про затвердження плану діяльності Немішаївської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

 

 1. Про внесення змін до рішення 3 сесії УІІ скликання від  12.2015 року «Про утворення комісії щодо обстеження санітарного стану  зелених насаджень в смт. Немішаєве Бородянського району Київської області.
 1. Про внесення змін до рішення 35 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від  04.2019 року «Про включення до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на них на земельних  торгах у формі аукціону земельної ділянки площею 1,0800 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних ідопоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована за адресою: Київська обл, Бородянський район, смт.Немішаєве (в  межах населеного пункту), вул.Чкалова, кадастровий номер: 3221055900:02:001:0185 та продаж права оренди на неї  на земельних торгах у формі  аукціону.
 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність  Немішаївській селищній раді  орієнтовною площею 0.2537  га по вул. Біохімічна, цільове призначення –  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості з метою подальшого продажу права оренди на земельних торгах.
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у комунальну власність Немішаївський селищній раді   земельної ділянки площею 0,02  га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування  по вул. Чкалова, 50/2  в смт. Немішаєве.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у комунальну власність Немішаївський селищній раді   земельної ділянки площею 0,1000  га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування  по вул. Чкалова, 50/1  в смт Немішаєве.
 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність  громадянину Ніколаєнку Василю Павловичу земельної ділянки площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Молодіжна, 26 в смт Немішаєве Бородянського району Київської області.
 2. Про надання дозволу громадянам Гуменюку Сергію Юрійовичу, Гуменюку Сергію Сергійовичу   на складання  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,1066 га по вул. Пушкіна, 33  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд
 3. Про надання  дозволу громадянці   Байлик Наталії Петрівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,15 га по вул.  Пушкіна, 7А в  смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.
 4. Про надання  дозволу громадянам Кучеренку Володимиру Васильовичу та Сиволоцькій Тетяні Володимирівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,11 га по вул. Мічуріна, 17 в  смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.
 5. Про надання  дозволу громадянину Яковенку Анатолію Володимировичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,04 га по вул. Б. Хмельницького, 34 в  смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,1084 га по вул. Чкалова, 21  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у спільну часткову   власність громадянам  Лисенко Марії Вікторівні, Денисову Олександру Олександровичу ( по ½ частки кожному).
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,15 га по вул. Південна, 27  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у спільну часткову   власність громадянам  Шкурку Василю Васильовичу  (57/100) та Журавель Ользі Василівні  ( 43/100)  частки відповідно.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,1045 га по вул. Садова, 20  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у  власність громадянину Науменку Віктору Павловичу.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,1167 га по вул. Шевченка, 26  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у  власність громадянці Желєзній Людмилі Іванівні.
 10. Про надання дозволу громадянці Таджановій Катерині Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0035 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 88  по вул. Технікумівська, 24  в смт Немішаєве на території ОК ГО « Мрія».
 11. Про надання дозволу громадянину Солонар Олександру Олександровичу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0075 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 101  по вул. Технікумівська, 24  в смт Немішаєве на території ОК ГО « Мрія».
 12. Про надання дозволу громадянину Загуляку Мирославу Володимировичу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 49 років  земельної ділянки площею 0,0030 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 172  по вул. Технікумівська, 24  в смт Немішаєве на території ОК ГО « Мрія».
 13. Про надання дозволу громадянці Прокопчук Вікторії Василівни  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0025 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 57  по вул. Горького, 21 в смт Немішаєве.
 14. Про надання дозволу громадянці Сарган Людмилі Степанівні  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0035 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 34  по вул.  Миру, 51  в смт Немішаєве.
 15. Про надання дозволу громадянину Попову Леоніду Івановичу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0040 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 33  по вул.  Миру, 51  в смт Немішаєве.
 16. Про надання дозволу громадянці Луб’янській Марії Петрівні  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки площею 0,0036 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 244  по вул. Технікумівська, 24  в смт Немішаєве на території ОК ГО « Мрія».
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки площею 0,0030 для  будівництва  індивідуального гаражу № 136  по вул. Технікумівська, 24 на території ОК ГО «Мрія» та передачу її у власність громадянину Івашковському Володимиру Володимировичу.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки площею 0,0090 для  будівництва   гаражу № 224  по вул. Технікумівська, 24 на території ОК ГО «Мрія» та передачу її у власність громадянину Піщанському Олександру Вікторовичу.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки площею 0,0060 га для  будівництва  індивідуального гаражу № 1  по вул. Заводська, 55 та передачу її у власність громадянину Андрієнку Сергію Степановичу.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки площею 0,0030 га для  будівництва  індивідуального гаражу № 90  по вул. Заводська, 55 та передачу її у власність громадянину Петленку Михайлу Борисовичу.
 21. Про благоустрій території громадського користування по вул.. Богдана Хмельницького в смт Немішаєве
 22. Різне. Депутатський запит.