80 волонтерів з усієї України допомагали селищу

19 травня 80 волонтерів організації Ukrainian Volunteer Service  з різних куточків України допомагали нашій громаді в рамках підготовки освітньо-культурних заходів, що заплановані на червень-липень.

Волонтери розчистили хащі та розібрали обвалені цеглин руїн садиби Остен-Сакен. Саме тут з 04 по 07 червня традиційно пройде освітньо-мистецький фестиваль під відкритим небом Osten-Sacken Off-Stage Festival. З 20-го століття ця садиба була прикрасою Немішаєвого і тривалий час була серцем культурних подій. Але 20 років тому сталася велика пожежа, і відтоді лише в 2016 році стіни графського маєтку, вірніше, те, що від них залишилося, знов стали осередком культурного життя.

Друга команда волонтерів нарешті вирішила проблему, яка псувала повітря багатьом мешканцям селища — в яру розчистили ділянку з застояною водою та зробили її відтік до річки Топірець. Волонтери повністю очистили від сміття воду і територію, винесли близько 20 метрових сміттєвих пакетів. Потім прокопали рів, аби вода більше не застоювалась, а впадала у струмок. І на сам кінець поставили захисні металеві сітки та бортики, аби сміття не потрапляло у воду. А на горі урвища волонтери допомогли очистити майданчик для одного з таборів Будуємо Україну Разом – БУР. Майже кожен місцевий, хто проходив повз річки щиро дякував за допомогу. Казали, що якби не волонтери, то їм довелося б ще довго страждати від тих запахів!

За матеріалами Ukrainian Volunteer Service

One thought on “80 волонтерів з усієї України допомагали селищу