15 мільйонів гривень на утеплення школи

15 мільйонів гривень на утеплення школи – саме таку суму вдалося залучити з обласного бюджету на проведення заходів по утепленню Немішаївського навчально-виховного комплексу (колись школа №2).

Проект будівництва “Капітальний ремонт щодо покращення енергозбереження 2-х поверхової будівлі Немішаївського навчально-виховного комплексу “Спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”, за адресою: Київська область, Бородянський район, смт Немішаєве, вул. Шкільна, 1″ проводиться в дві черги:

• перша черга – утеплення зовнішніх стін та заміна вікон на енергозберігаючі;
  • друга черга: утеплення фасаду, цоколя (в тому числі і нижче позначки землі), техпідпілля, горища.

Вартість першої черги складає 5,3 млн грн, другої – 9,8 млн грн. Частина фінансування йде з бюджету селища: 17% в 2018 році та 15% в 2019 році.

Ознайомитись з документацією ви можете на сайті Прозорро.