Відновлення покрівель житлових будинків у Немішаївській громаді

Від імені жителів Немішаївської громади висловлюємо слова щирої подяки за підтримку та піклування про нашу громаду Народній депутатці України Ользі Василевській-Смаглюк.

Так вчора, за сприяння Ольги Михайлівни, було відновлено покрівлі житлових будинків, зруйнованих ворожими снарядами на території населених пунктів нашої громади. Також доправлено та надано будівельний матеріал. Тож відновлення житлової інфраструктури громади продовжуватиметься.

Немішаївський селищний голова Петро Перевозник відзначив піклування Народної депутатки про нашу громаду та висловив сподівання на подальшу співпрацю задля благополуччя жителів громади та поліпшення стану справ у громаді в цілому: «Ми щиро дякуємо Ользі Михайлівні за постійну турботу про нашу громаду, а особливо в такий нелегкий час. Цінуємо Вашу турботу та розуміння наших проблем!»

Дякуємо dobrobat.in.ua, Aleksandr Yurko Ростислав Смірнов за якісно та швидко виконані роботи! Також висловлюємо подяку ТОВ “Прикарпатський Торговий Дім” та ПрАТ «Івано-Франківськцемент» за доставку та наданий будівельний матеріал.