Талановиті і чарівні вихованці Немішаївського міського будинку культури вітають громаду зі святами!

🐐Де Коза ходить – там жито родить,
Де Коза рогом – там жито стогом,
Де Коза ногою – там жито копою,
А де не буває – там все вилягає!

🏵Справжній розмай зимового обрядового фольклору супроводжує свята у Немішаївській селищній раді завдяки керівникам Немішаївського міського будинку культури (Немішаєве Будинок-Культури) і гурту «Жартівники»!

Сьогодні дітки, які нам так полюбилися за прекрасні і талановиті голоси, барвистий одяг, яскраву артистичність і казкову коляду на Різдво, – водили Козу і співали щедрівки.

Звичай водити Козу на Василя, з 13 на 14 січня, – це містичне дійство, що прийшло до нас ще з дохристиянських часів і продовжує жити в обрядових дійствах сучасних колядників і щедрувальників.

🎉Тож разом з щедрувальниками бажаємо всім жителям Немішаївської громади щедрого року, багатства і міцного здоров’я!