Рятувальники провели урок безпеки життєдіяльності для школярів в Клавдіївському ЗЗСО I-III ступенів імені Олександра Рибалка

  24 листопада співробітники Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області завітали на урок безпеки життєдіяльності до учнів КЛАВДІЄВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ I-III СТУПЕНІВ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА РИБАЛКА, що знаходиться за адресою: Київська область, Бучанський район, смт Клавдієво-Тарасове, вул. Франка, 9. 

Під час заняття фахівці ДСНС акцентували увагу школярів на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті, розповіли про послідовність дій у випадку пожежі та нагадали основні аспекти при гасінні пожежі на початковій стадії. 

Також нагадали як правильно користуватися вогнегасником, та що не варто робити в умовах пожежі. Наприкінці зустрічі інспектори ДСНС вручили керівництву закладу листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності. 

Як свідчить практика, проведення таких заходів у шкільних закладах збагачує світогляд дітей, і приносить їм багато корисної інформації, яка знадобиться їм в повсякденному житті.

Владислав ПРОКОПЕНКО

Провідний інспектор ВЗНС Бучанського РУ 

ГУ ДСНС України у Київській області 

ст. лейтенант служби ЦЗ