Про призов громадян України на строкову військову службу з 1 квітня по 30 червня 2021 року

Витяг з наказу (1) призов Весна-2021

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

ВИТЯГ З НАКАЗУ

Військового комісара

комплектування та соціальної підтримки

01.03.2021 р.                               смт. Бородянка                                     15

Про призов громадян України

на строкову військову службу

з  01 квітня по 30 червня 2021 року

1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 24 лютого 2021 року № 71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» .

2. Явці на призовну дільницю Бородянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України підлягають усі громадяни чоловічої статі придатні за станом здоров’я до військової служби у мирний час,  яким виповнилося 18 років та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: Київська обл., Бучанськийр-н, смт. Бородянка, вул. Центральна, 294 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки до 01 квітня 2021 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і перебувають на обліку в  Бородянському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний ТЦК СП для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до РТЦК СП, несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

ТВО військового комісара

майор ​​МП                                   Роман ГРУША