Про заборону купання людей на водних об’єктах

ЗгідноРозпорядження Немішаївського селищного голови Петра Перевозника з метою збереження життя та здоров’я громадян, у зв’язку з дією воєнного стану та неможливістю забезпечення укриття відпочиваючих біля водойм у разі повітряних тривог та надзвичайних ситуацій:

1. Місця «традиційного» відпочинку людей на водних об’єктах, що розташовані на території Немішаївської селищної територіальної громади, визначити «місцями, забороненими для купання».

2. Власникам, орендарям, балансоутримувачам водних об’єктів та відпочинкових зон забезпечити проведення обстеження підвідомчих територій та акваторій з метою виявлення вибухонебезпечних предметів та їх знешкодження.

3. Старостам смт. Клавдієво-Тарасове, с. Пороскотень, с. Микуличі, директору КП «Микуличі» місця, заборонені для купання, обладнати попереджувальними написами (табличками) «купатися заборонено».