Про встановлення обмежень щодо торгівлі алкоголем на території Немішаївської селищної територіальної громади

Відповідно до розпорядження селищного голови від 23.06.2022 року «Про встановлення обмежень щодо торгівлі алкоголем, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі на території Немішаївської селищної територіальної громади» дозволено продаж алкоголю, а також алкогольних напоїв та речовин, виробленими на спиртовій основі, з 11.00 год. до 19.00 год. в торговій мережі (магазинах) та з 11.00 год. до 22.00 год. в закладах громадського харчування, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями на території Немішаївської селищної територіальної громади.

Разом з тим заборонено здійснювати продаж алкоголю військовослужбовцям, працівникам правоохоронних органів та представникам добровольчих формувань, які залучені до несення служби.

Розпорядження № 23 від 23.06.22