Повідомлення про наміри встановлення тарифів на послуги з централізованого водовідведення

Керуючись ст.10 п.4, п.5  Закону України «Про житлово-комунальні послуги»  № 2189-VIII від 09 листопада 2017 року, Порядком інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, що затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 року, ЖКП “Немішаєве” виконало розрахунок і подало заяву до виконавчого комітету Немішаївської селищної ради з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів на послуги з централізованого водовідведення з 01 жовтня 2021 р.: ЖКП водовідведенняПропозиції та зауваження для подальшого прийняття рішення про встановлення тарифів просимо надсилати протягом 14 днів з дня опублікування даних матеріалів на офіційному веб-сайті Немішаївської селищної ради на адресу: сел. Немішаєве, вул. Садова, 3а, Немішаївська селищна рада.