“Нові Лідери” шлях до перемоги триває

4 жовтня розпочався телевізійний проект «Нові лідери»,проект не обійшов уваги немішаївців, адже участь в проекті приймає селищний голова Замідра Сергій Володимирович з презентуючи проект “Розумне містечко”.
Глядачі та відбірковий комітет оцінили ідею нашого лідера, в результаті першого голосування Сергій Замідра отримав 83 бали з 84-ьох можливих від журі, та 89 зі 100 можливих від глядачів, що дозволило нашому голові зайняти 2-ге місце та потрапити в прямі ефіри проекту.

В другому турі 10-ка фіналістів була розділена на дві команди,учасники проекту «Нові лідери»відвідали село Іванківці та допомогли молоді запустити кілька проектів. Почалась розробка сайту «Арт-простору», запустили проект «ЕкоТревел», відкрилися інтерактивні заняття з англійської мови, зареєстрували громадську організацію.
Громада й керівництво Семенівської ОТГ заснували соціальний театр, організували майстер-класи з народної творчості й стрит-арту, визначили співробітника, який опікуватиметься «Арт-простором».
Спільні зусилля зробили початок діяльності яскравим і вмотивували мешканців села до активності.
Роботу команд оцінювали самі мешканці села Іванківці, команда синіх в якій і був наш Сергій Замідра набрала 72% голосів селян і в повному складі перейшла до наступного туру.

Залишившись в 9-ьох Нові Лідери, мали пройти тест на поліграфі. Долю учасників вкотре вирішували телеглядачі. Не дивлячись на те що Сергій Замідра представляє невеличке містечко під Києвом, наш голова набрав необхідну кількість голосів для продовження свого шляху в проекті.

Детальна інформація : https://novilidery.com