Конкурс стипендій для ветеранів та ветеранок АТО/ООС

Рада ветеранів при Немішаївській селищній раді, підтримуючи міжнародну платформу IREX, можливості самореалізації і підтримки Учасників Бойових Дій повідомляє наступне:
Міжнародна організація IREX оголошує Конкурс стипендій для ветеранів та ветеранок АТО/ООС.
* Розмір стипендії – 500 USD.
* Також є можливість співфінансування, якщо вартість курсів перевищуватиме вищезгадану цифру.
* Надається на період жовтень 2021 року – 31 грудня 2021 року.
Дедлайн подачі заявки – 20 вересня.
Умови участі:
– Мати статус учасника бойових дій та підтвердити його;
– Мати завершену середню освіту та підтвердити її відповідним документом;
– Обрати навчальну можливість, яка надається українським навчальним
закладом/організацією;
– Продемонструвати мотивацію пройти обраний навчальний курс;
– Зобов’язатися успішно пройти обраний навчальний курс до 31 грудня 2021 року.
Детальніше ознайомитися із можливостями фінансування можна тут:
Щоб подати заявку необхідно виконати три кроки:
Крок 1. Оберіть навчальні курси, які сприятимуть вашій конкурентоспроможності або працевлаштуванню.
Крок 2. Зв’яжіться з закладом, який проводить курси та дізнайтеся їхню детальну програму та тривалість.
Крок 3. Сформулюйте свою мотивацію та заповніть електронну форму тут: bit.ly/3jYXU3O
Ветерани та ветеранки не обмежені у своєму виборі професій. Це можуть бути курси маркетингу, комп’ютерних наук, аналітики, управління, покращення рівня знання іноземної мови тощо.
Успіхів!
У випадку виникнення будь-яких запитань та для надання додаткової інформації звертайтеся до координаторки події – Вікторії Климчук-Длугач VKlymchuk-Dluhach@irex.org.