Заходи у громаді до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

До Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні:

8 травня 2021 року:

О 17:30 відбудеться мітинг-реквієм та панахида із покладанням квітів у парку «Слави» села Микуличі.

О 18:30 запрошуємо на панахиду та мітинг-реквієм «Маки пам’яті» у парку «Слави» в селищі Немішаєве.

У Немішаївському міському будинку культури пройде виставка робіт учнів Немішаївської дитячої школи мистецтв «Пам’ятаємо – перемагаємо».

9 травня 2021 року:

О 9:00 у селищі Клавдієво-Тарасове відбудеться мітинг-реквієм із покладанням квітів біля Пам’ятника загиблим воїнам.

Об 11:00 запрошуємо на покладання квітів до Пам’ятника загиблим воїнам у селищі Немішаєве на честь 76 річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

О 18:30 запрошуємо на перегляд художнього фільму «Незламна» у Немішаївському міському будинку культури.

Пам’ятаємо…

Під час заходів просимо дотримуватись карантинних вимог.