Відновлення програми виплати допомоги на дітей ФОП

Управління соціального захисту населення Бородянського РДА доводить до відома про зміни до постанови КМУ № 1171 від 30.11.2020 року “Деякі питання виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям”.

Постанова №1171 передбачає відновлення програми виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку на період з 01.11.2020 по 31.12.2020, зокрема:

  • продовження виплати допомоги на дітей особам, які її отримували у травні-серпні 2020 року, без подання нової заяви та необхідних документів;
  • призначення та виплату допомоги на дітей особам, які звернуться за її призначенням вперше із заявою та необхідними документами, що повинні бути подані до 15 грудня 2020 р., призначається і виплачується у листопаді та грудні 2020 р.

Також, звертаємо увагу на реквізити банківського рахунку. Особам, які змінили або закрили особовий рахунок необхідно ТЕРМІНОВО надати діючий рахунок.

Нагадуємо перелік документів для призначення допомоги:

  1. Заява, яка складається з персональних даних заявника, даних про дітей та даних для перерахування коштів;
  2. Копія свідоцтва про народження дитини (дітей) віком до 10 років;
  3. Довідка з ПФУ про сплату ЄСВ (форма ОК-7) за 2019 рік;
  4. Копія паспорта;
  5. Копія ідентифікаційного коду;
  6. Документ, що підтверджує першу або другу групу платника єдиного податку;
  7. Копія МСЕК (для осіб з інвалідністю);
  8. Реквізити банківського рахунку.

Документи приймаються відповідальними особами сільських, селищних рад, а також ОТГ. Консультація за телефоном УСЗН 5-14-91.