Відкриття поліцейської станції у Немішаївській громаді

Сьогодні, 20 травня 2022, року у Немішаївській громаді в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» відбулося урочисте відкриття поліцейської станції.

У важливій для громади події взяли участь начальник ГУ НП в Київській області Андрій Нєбітов, заступник начальника ГУ НП в Київській області Максим Очеретяний, начальник Бучанського районного управління поліції Андрій Ткач,
Немішаївський селищний голова Петро Перевозник, заступник селищного голови Максим Корнієнко, секретар ради Ірина Хоружа та інші представники місцевого самоврядування Немішаївської громади.

Поліцейський офіцер Немішаївської громади лейтенант Димитрий Деркач, забезпечений службовим транспортом, зброєю, засобами зв’язку та усім необхідним для обслуговування чотирьох населених пунктів нашої громади.

Відкриття поліцейської станції – перший і надзвичайно важливий крок у впровадженні проекту «Поліцейський офіцер громади на території Немішаївської селищної територіальної громади». Це запорука відкритості та доступності поліцейських послуг для кожного жителя громади, адже поліцейський, який обслуговує дану територію, добре знає її мешканців, розуміє їх потреби і вчасно приходить туди, де потребують його допомоги професійними діями, рішеннями, доброю порадою чи підтримкою. Тож, створення такої станції полегшить людям доступ до поліцейських послуг, а також сприятиме покращенню безпекової ситуації на території Немішаївської громади.

Як зазначив Андрій Нєбітов, відкриття станції для нашої громади є потужним кроком вперед у створенні безпечного середовища: «Це важливий етап коли громадяни і поліцейські працюють разом над створенням цього безпечного середовища».

Під час заходу Андрій Нєбітов вручив офіцеру Димитрию Деркачу сертифікат про завершення навчання. А також вручив Подяку за участь та сприяння у проекті «Поліцейський офіцер громади» Немішаївському селищному голові.

«Відкриття поліцейської станції, безумовно, зіграє важливу роль в підтримці громадського порядку і безпеки жителів. Димитрий вже показав себе порядною і надійною людиною. Тому громада йому довіряє. Це ще один крок до нашої спільної перемоги!» – зазначив селищний голова Петро Перевозник.