Безкоштовна онлайн програма для дітей учасників АТО/ООС віком від 8 до 18 років.

Рада ветеранів при Немішаївській селищній раді, підтримуючи дітей Учасників бойових дій в прагненні змін в громаді, інформує та всім бажає успіхів в проекті:
Безкоштовна онлайн програма для дітей учасників АТО/ООС віком від 8 до 18 років
На онлайн подіях, ми обговоримо ідеї групи, і створимо або один цілісний, або кілька різних web-проєктів, за вашими ідеями, разом з вами. Та запустимо їх в онлайн. Проєкти мають стосуватись важливих тем ваших міст чи селищ і допомагати громаді. Тобто проєкти стосуватимуться важливих для нашої планети питань, екології, критичного мисленя, раціонального споживання.
 Реєстрація: https://bit.ly/3prghkY
Захід будуть проводити ветерани АТО/ООС для дітей інших ветеранів АТО/ООС.
Подія безкоштовна для всіх учасників.
Онлайн зустрічі відбудуться протягом 26-30 жовтня.
Кількість реєстрацій обмежена.
Для участі у онлайн події, потрібен буде ноутбук або ПК з доступом до інтернету. Та ваш час і бажання.