Андрій Ткач – начальник Бучанського районного управління поліції ГУ НП в Київській області.

✅Новий очільник Бучанського районного управління поліції.

Сьогодні, 14 січня 2021 року у Боярці у Києво-Святошинському відділі поліції, начальник Головного управління Національної поліції в Київській області, полковник поліції Андрій Нєбитов представив Андрія Ткача начальником Бучанського районного управління поліції ГУ НП в Київській області.

На представлення були запрошені голови територіальних громад новоствореного Бучанського району, в тому числі і Немішаївський селищний голова Петро Перевозник.

Андрій Нєбитов наголосив на необхідності тісної співпраці між очільником поліції та громадами району для забезпечення високого рівня безпеки жителів району, зменшення злочинності та зростання довіри до органів поліції.
Також звернув увагу на потребу приділяти увагу злочинам невеликої тяжкості, адміністративним правопорушенням:
«У тому середовищі, де скоюють дрібні злочини і кримінальні проступки, частіше виникають і тяжкі злочини», – зазначив він. Крім цього, звичайно, слідкувати за забезпеченням громадської безпеки, розкривати злочини і притягати правопорушників до кримінальної відповідальності.

Також очільник поліції Київщини повідомив, що Бучанське районне управління поліції буде знаходитись у місті Боярка. На майбутнє розглядається відкриття відділу поліціі у місті Буча.

Андрій Ткач, у свою чергу, висловив подяку керівництву за довіру та за надану можливість керувати таким великим структурним підрозділом Головного управління: «Поліція буде максимально відкрита до діалогу з громадянами, з суспільством та зі ЗМІ. Ми докладемо максимум зусиль, щоб кожен мешканець Бучанського району відчував себе в безпеці».